HABERLER

DÖVİZ

Alış Satış
dolar USD 5.29 TL 5.30 TL
dolar EURO 4.76 TL 4.79 TL

İLETİŞİM

Bahçelievler Mah. Dereboyu Cd. No:109
Çengelköy / İSTANBUL / TÜRKİYE

ZİYARETÇİLER

  • 3 kişi
  • 38 kişi
  • 295,457 kişi

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Trakya Sauna olarak sektördeki çalışmalarımızın başlangıç tarihi 2000'dir.Kaliteyi ve güvenliği ön planda tutan firmamız imalatını yaptığı ahşap sauna dışında,buhar odası ve Türk Hamamı yapımı anlamında hizmetini sürdürmektedir.Türkiye'nin her ilinde ürün ve hizmet anlayışıyla birçok projede yer almıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin tatminini sağlayarak ihtiyaç ve taleplerinize en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlayarak, hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda yerine getirmek; müşterilerimize saygı, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşmak ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

İster konutlarınızda (daire yada villa, yatak odalarınıza, balkonlarınıza, banyonuza, ebeveyn banyonuza) ,ister işyerlerinizde olsun yaptıracağınız Sauna alanının 1 m2 ile 6 m2 arasında değişen ölçülerde olması kafidir. İdeal ölçü 2×2 =4 m2 civarında olmalıdır. Daha büyük alanlar ticari saunalar için geçerlidir .Çizgi Web Tasarım